REGULAMIN

Informacje administratora

Moderator: ArapahoVmax

Zablokowany
Awatar użytkownika
administrator
Posty: 76
Rejestracja: 27 grudnia 2009, 21:23 - ndz
Rok produkcji twojego v-max'a: 2009
Twoje inne motocykle: -
Lokalizacja: www.vmaxforum.pl
Kontakt:

REGULAMIN

Post autor: administrator »

Zasada 1:
Przeczytaj regulamin do końca żeby nie było niepotrzebnych pytań oraz płaczu w stylu "ja nie wiedziałem".

Zasada 2:
Jeśli korzystasz z forum automatycznie zgadzasz się na warunki, które tu są przedstawione.

Zasada 3:
Wszelkie bluzgi, wulgaryzmy, wyzywanie innych jest zabronione i mogą zostać nagrodzone urlopem. Pamiętaj poza tym, że twoje wypowiedzi świadczą o Tobie i Twojej kulturze.

Zasada 4:
Wszelkie nabijanie sobie statusów, a szczególnie te bezczelne (typu: ooou yeah - to mój 234 post!!!!!!!!!!!!11) jest nagradzane ostrzeżeniem.

Zasada 5:
Piszemy na odpowiednich forach, nie zakładamy tematu o modyfikacjach na forum organizacja itp. Jeśli założysz temat w nieodpowiednim miejscu może on zostać skasowany, gdy moderatorowi forum omsknie się ręka. Tematy z nic nie mówiącym tytułem i napisane capsem (np. BŁAGAM! tudzież POMOŻCIE!!!, Szukam!!! względnie POMOCY!!!) będą kasowane. Długie linki (tj. takie, które mogą spowodować rozszerzenie komórki z wypowiedzią w rozdzielczości 800x600) wstawiamy tylko i wyłącznie używając BBCode! Nagroda za nieprzestrzeganie - ostrzeżenie.

Zasada 6:
Nie offtop' ujemy w tematach oraz nie dopisujemy głupich komentarzy ponieważ moderator może je skasować oraz nagrodzić ostrzeżeniem.

Zasada 7:
Zanim napiszesz posta w stylu: "Jak zrobić ....., bo jak robiłem ......., to mi nie działało, a powinno. POMOŻCIE!", skorzystaj z opcji Szukaj znajdującej się na samej górze pod napisem VMOA - Poland - być może ktoś juz się pytał o to i dostał satysfakcjonująca odpowiedź.

Zasada 8:
Cytuj tylko wtedy kiedy cytowany tekst nie znajduje się bezpośrednio nad Twoją przyszłą odpowiedzią. Ten punkt regulaminu dotyczy użytkowników, którzy cytują całą poprzednią wiadomość, aby dodać nic nie znaczący oraz nie związany z tematem post. Tyczy się to także osób, które cytują całą poprzednią wiadomość mimo, ze np. ma ona tylko 1 linijkę itp. Cytowanie całego poprzedniego posta kończy się ostrzeżeniem.

Zasada 9:
Jeśli zostałeś zbanowany nie zakładaj kolejnego konta ponieważ zostanie ono również zbanowane lub po prostu usunięte. Odczekaj po prostu czas banicji. Posiadanie kilku kont jest również zabronione i nagradzane tygodniem odpoczynku.

Zasada 10:
Allegro przeglądają wszyscy, jeśli Twój pierwszy post dotyczy super okazyjnej sprzedaży sprzętu i podajesz link do aukcji na Allegro będzie on usunięty. Ogłoszenia o sprzedaży muszą mieć podaną cenę. Jeśli nie podano ceny to dyskusja o wartości będzie przeprowadzana publicznie w wątku i proszę nie mieć wtedy do nikogo pretensji. Posty z dopiskiem "oferty cenowe proszę przesyłać na maila" wędrują do kosza.
Za nagminne naruszanie tego punktu BAN DOŻYWOTNI.

Zasada 11:
Administratorzy oraz moderatorzy nie muszą i nie będą się tłumaczyć ze swoich decyzji. Są one nieodwołalne i żadne błagania i lamenty nie będą uwzględniane. Wszystkie prośby o zdjęcie bana, względnie ulitowania się, będą kasowane przed przeczytaniem.

Zasada 12:
Jako Avatar wstawiamy fotę z własną twarzą – ułatwi to dwie kwestie:
- wiesz, z kim rozmawiasz,
- na zlocie znacznie ułatwi identyfikację osoby z nickiem z forum.

Zasada 13:
Każdemu użytkownikowi przysługuje tylko 1, słowem JEDNO ostrzeżenie. Jeżeli ów
użytkownik się do ostrzeżenia nie ustosunkuje należycie zostaje nagrodzony TYGODNIOWYM URLOPEM.
Po tygodniu odpoczynku użytkownik wraca na forum.


Drugiego urlopu NIE BĘDZIE.
Za drugim razem konto zostanie usunięte.

Jeżeli ów użytkownik założy nowe konto z którego nadal będzie się nie stosował
do regulaminu ZOSTANIE DOŻYWOTNIO I SKUTECZNIE ZBANOWANY.

Zasada 14:

Rejestrując swój profil oraz aktywując konto kliknięciem na link z maila otrzymanego od vmax-polska@o2.pl potwierdzasz, iż akceptujesz niniejszy regulamin forum VMOA-POLAND, zobowiązujesz się do jego przestrzegania oraz zgadzasz się na nową lokalizację forum pod adresem http://www.vmaxforum.pl


--------------
Administrator VMOA-POLAND
www.vmaxforum.pl
vmax-polska@o2.pl

Zablokowany